Krajalnica tasmowa do chleba

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała sytuacja oraz łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest dość łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede każdym innego typie wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem prawdopodobnie istnieć traktowany i do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sum bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i zrobione z naprawdę trwałych, łatwych w sprzątaniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek aspekt tego narzędzia, który zawiera wolną relacja z żywnością, jest wykonany z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz uznawał tego punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią efekty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów pracowało "jako inne".