Komputer do pracy cad

W swej ofercie wydobywają się jedynie dobre oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona pracy oraz ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i trwały rozwój w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też zawodowe również znacznie bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim poziomie a całymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i oszczędzają spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu ogromniejszych mierze suchego artykułu z wysokich przestrzeni. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.